HR MEETUP #1: Ar mokymai verslui privalo būti “gilūs”?

XXI a. ugdymo sprendimų pasiūla kaip niekada yra pilna įvairovės. Išsiplėtė ne tik ugdymo turinys, formos, trukmė, tačiau keičiasi ir pati mokymosi kultūra bei rinkos reikalavimai. Keičiasi ir reikalavimai personalo valdymo profesionalams, kurie turi pasirinkti tinkamus personalo ugdymo sprendimus. 

Tarp tų ugdymo sprendimų pasirinkimų mokymai vis dar sudaro reikšmingą dalį. Kaip tuomet suprasti:
  • Kokių mokymų reikia?
  • Kokie turi būti mokymai? 
  • Kaip mokymai gali padėti pasiekti reikalingus darbuotojų elgesio pokyčius?
  • Kada mokymai turi paliesti darbuotojų įsitikinimus ir vertybes? 
  • Kaip diegti įmonės vertybes ir kultūrą darbuotojų elgesyje? 
  • Kada mokymai privalo būti "gilūs" ir ką tai apskritai reiškia? 

Apie šiuos ir panašius klausimus kalbėsime HR dirbtuvėse: HR MEETUP #1: Ar mokymai verslui privalo būti “gilūs”?
Dirbtuvėse laukiami personalo vadovai ir specialistai, mokymų vadovai ir visi tie, kas yra atsakingi už darbuotojų ugdymą organizacijoje. 

Dirbtuvių metu turėsite galimybę išsamiau susipažinti su kitais personalo valdymo profesionalais, apsikeisti kontaktais ir patirtimi.

DATA: 2017-11-09

PROGRAMA:

08.30 – 09.00 val. Registracija ir rytinė kava.
09.00 – 09.20 val. Susitikimo temos pristatymas ir “gilus" susipažinimas
09.20 – 09.35 val. Kšištof Zmitrovič. Pranešimas: "Kada žmonės keičiasi, o kada priešinasi pokyčiams? Praktiniai iššūkiai verslo organizacijoms." 
09.35 – 10.05 val. Jurgita Gaukštienė. Pranešimas ir praktinė užduotis: "Organizacijos vertybės „top-down“ ar „bottom-up“? Kuris kelias padės pasiekti kultūros pokytį?"
10.05 – 10.45 val. Dirbtuvės grupėse: kokie turi būti mokymai, kad pasiektumėme realių pokyčių darbuotojų elgesyje ir požiūryje?  
10.45 – 11.00 val. Apibendrinimas ir pranešėjų rekomendacijų organizacijoms pristatymas.
 

Jurgita Gaukštienė 
- ISM Fondo direktorė bei „Barrett Values Centre“ sertifikuota konsultantė dirbti su vertybėmis, lyderyste bei kultūra. Jurgita dėsto ISM Vadovų magistrantūroje bei iGrow institute, konsultuoja vadovų studijų grupes iš Olandijos bei JAV, dirbo lyderystės konsultante Moscow School of Management SKOLKOVO.

Kšištof Zmitrovič - Paysera mokymų vadovas, Pokyčių klubo įkūrėjas, lektorius ir verslo konsultantas. Verslo konsutlavimo ir mokymų srityje nuo 2010 metų. Sertifikuotas sisteminio ugdymo ("In Dialogue", Danija) ir patyriminio mokymo ("Via experientia", Europa) konsultantas.

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .